X
تبلیغات
رایتل
پیر فرزانه
  
 
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه سال 1385

توی این بیمارستانها و مریض خونه ها چه خبره. همه روی زمین ولو٬ همه مریض و اخ و تف٬ هیچکس به هیچ کس نیست٬ شلووغی٬ کثافت٬ بدبختی٬ بوی ناخوشی های قدیمی٬ همه یک وضع تاسف بار دارن. هر دو دقیقه یه بار هم یه گدا میاد داخل و شروع می کنه صداهای عجیب و غریب از خودش در بیاره٬ دولا راست شه و به اینو اون التماس کنه. پیش ۱۰ تا دکتر میری ۱۰ تا تشخیص مختلف می شنوی. تازه من خیلی شانس داشتم که از دولتی سر بعضی ها مجبور نبودم توی صف وایسم وگرنه واویلا. هنوز هم نمیدونم به حرف کدومشون میشه اعتماد کرد. آیا آدم به چه امیدی میتونه بره اینجاها؟ به امید خوب شدن؟؟
 کاش میشد یه روزی بیاد که همه بیمارستانها خالی از مریض باشن


 
دوشنبه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1385

بهارم دخترم از خواب برخیز

شکرخندی بزن شوری بر انگیز

گل اقبال من ای غنچه ناز

بهار آمد تو هم با او بیامیز

 


 
شنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1385
نههههههههههه

من می ترسم. از قیافه هایی که یکباره پیر شده اند. از اینکه ناگهان چشم باز کنم و ببینم هیچ چیز نمانده. از اینکه نمی شود کاری کرد. از حقایقی تلخ که باید با آنها روبرو شد. چقدر چقدر چقدر درد و مصیبت که در انتظار است. می ترسم از اینکه حتی٬ نمی توان فرار کرد. از این پرسش هراس آور که سرانجام چه بود؟ چه شد؟ از این مرگ تدریجی٬ از همین زندگی که یک لحظه بیشتر نیست اما تمام آن هم فقط عادت به گول زدن خود داریم و دیگران را هم بهتر. یک چیز مرا شکنجه می کند: من نمی خواهم باز زندگی را تجربه کنم در جسمی دیگر٬ جایی دیگر٬ وقتی دیگر.


 
یکشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1385

حالم که بهتر شد٬ تصمیم گرفتم بروم. بروم خودم را گم بکنم٬ مثل سگ خوره گرفته که می داند باید بمیرد. مثل پرندگانی که هنگام مرگشان پنهان می شوند. دیگر کاری در این دنیای شوم و بی کردار ندارم. ناکام بمیرم٬ به درک! شاید٬ بله فکر می کنم باید بروم سرای سالمندان.


 
جمعه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1385

بی دردی بد دردیه نه؟ بقول مهتاب خانوم مرد را دردی اگر باشد خوش است درد بی دردی علاجش آتش است ولی خوب این که به من ربطی نداره نه؟ آره پس نمیدونم چرا نوشتمش! شاید این ستاره ها که مثل سوراخ های ریز روی چادر کهنه شب هستند بله آنها را می گویم از ما خیلی دورند ولی فکر آنها در گلدان٬ مقابل پنجره دلتنگ چشمهایم است. زکی اینو! تازه آقا گفته تقلید مرده جایزه خودش بالا منبر گفت! اینو!


 
سه‌شنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1385


   1       2    >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 199575


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

Click for Tehran, Iran Forecast

Click for Esfahan, Iran Forecast

Click for Shiraz, Iran Forecast

Click for Toronto, Ontario Forecast